Chytré myšlenky mění svět

FAAC (zkratka výrobce automatických systémů otevírání) byl založen v roce 1965 ve městě Zola Predosa v oblasti Bologna. Název FAAC se díky kvalitě své hydraulické technologie stal synonymem pro automatizaci bran po celém světě.

Závazek vytvářet inovativní produkty, stále lepší funkční aplikace, pokračoval v dalších letech, kdy vývoj hydraulické technologie vedl k bezkonkurenční délce provozuschopnosti produktů celosvětově.

Ve stejné době si FAAC uvědomuje důležitost a potenciál mikroprocesorových elektronických řídících jednotek a jejich miniaturizaci do přenosných ovladačů.

Výsledek výzkumu na neprobádané půdě je na očích všech: mezi lety 1990 až 2007 FAAC registroval 42 mezinárodních patentů týkajících se řešení vlastních návrhů. Od této doby FAAC znatelně rozšířil svoji produktovou řadu. Nyní, díky zkušenostem a kvalitě získané během dob minulých, FAAC nabízí nejen privátní produkty, jenž FAAC udělaly celosvětově známým, ale také speciální řešení pro automatizaci systémů řízení přístupu určených pro komerční sféru jako například automatické posuvné a otočné dveře, parkovací systémy a automatické závory, automatizace pro sekční a výklopná vrata a výsuvné sloupy.

1910 lidí zaměstnaných na 5-ti kontinentech, 18 výrobních závodů v 15-ti zemích, 32 obchodních společností ve 24-ti zemích, síť ve více než 80-ti zemích se zastoupením oficiálními distributory. Toto jsou čísla vůdce trhu bran a vrat, jedné z nejdůležitějších společností evropského průmyslového odvětví.

V zásadě inovativní.
Filozofie společnosti FAAC je založena na vášni pro práci a neustálý vývoj inovativních technologických řešení pro uspokojení koncového uživatele vysokou kvalitou, klíčovým a funkčním řešením.

Kvalita, kvalita a opět kvalita.
Nekompromisně: abychom ochránili značku FAAC po celý čas, hledáme nejlepší kvalitu pro každou součástku zařízení. Jak mezi surovými materiály, tak mezi dodavateli, výrobními procesy, které jsou kompletně prováděny mezi zdmi závodu, mezi polotovary a hotovými produkty.

Bezpečnost a spolehlivost, stále.
Všechny produkty FAAC byly navrženy podle kritéria stálé spolehlivosti ve shodě s Evropskými a lokálními bezpečnostními normami, tudíž maximální bezpečnost je zajištěna po celou dobu používání.

Spokojenost, každodenně.
Náš cíl, spokojenost koncového uživatele, je již u zrodu každého projektu. To uživatelům umožňuje těžit z produktů FAAC to nejlepší každý den.

Technologie se vyvíjí, hodnoty posilují

Skupina FAAC
Ředitelství skupiny FAAC se nachází ve městě Zola Predosa, kde byla společnost i založena. Pohony pro automatizaci jsou zde navrhovány, vyráběny a testovány. Výzkum mechaniky, hydrauliky a digitální elektroniky umožňuje implementovat postupná zlepšení do stávajících produktů a pojistit si neodiskutovatelnou pozici v čele vlastního sektoru.

FAAC ELECTRONICS LTD. - Dublin
FAAC ELECTRONICS Ltd. se sídlem v Dublinu (Irsko). Tento moderní závod se věnuje vývoji, návrhu a výrobě elektronického příslušenství. Kompletní výroba elektroniky pro celou skupinu FAAC je koncentrována do tohoto místa: mikroprocesorové jednotky, infračervené fotobuňky, rádiové ovladače a kódové ovládací prvky. Blízká spolupráce mezi odděleními výzkumu a vývoje v Zole Predose a Dublinu umožňuje nabídnout produkt s maximální integrací mezi stávající komponenty. Tato schopnost posiluje vysokou kvalitu a spolehlivost produktů FAAC.